خانه هوشمند

توسط اضافه شدن یک سری امکانات میتوان از یک منزل بعنوان منزل هوشمند نام برد.بطور کلی این امکانات می تواند باعث صرفه جویی انرژی شده و آسایش و رفاه بیشتری را برای ساکنان فراهم کند . این امکانات به شرح زیر می باشند:

توسط این سیستم می توانید کل کانال های روشنایی منزل خود را از طریق ریموت یا صفحه لمسی یا نرم افزار موبایل از راه دور کنترل کنید . علاوه بر این می توانید با نصب سیستم روشنایی rgb  قابلیت نور پردازی با 3000 طیف رنگی مختلف را داشته باشید. تا در هر زمان برای تطبیق دادن رنگ نور با دکوراسیون منزل علاوه بر دیزاین زیبا از تکراری شدن محیط منزل خود جلوگیری نمائید.

از طریق این ویژگی می توانید کنترل سیستم سرمایش و گرمایش خود را از طریق گوشی همراهتان و اپلیکیشنی که ما به شما ارائه دهیم چه در داخل و چه در خارج از خانه و از راه دور نیز در اختیار داشته باشید.

این ویژگی به شما اجازه میدهد پرده های منزل خود را از طریق ریموت کنترل در داخل منزل و یا گوشی همراه در زمان حضور نداشتن در منزل باز و یا بسته نمائید.

با نصب سیستم پخش صوت ما در منزل خود می توانید کنترل سیستم صوتی منزلتان را از طریق گوشی همراه بدست بگیرید . به این شکل که در هر زمان امکان روشن یا خاموش کردن آن از طریق موبایل را دارید و می توانید از طریق گوشی همراه خود آهنگ مورد نظرتان را از سیستم صوتی خود پخش نمائید.

از طریق این امکان که بر روی صفحه لمسی سیستم هوشمند اضافه می گردد ، می توانید در هنگام خروج از منزل در خواست بدهید تا آسانسور در طبقه شما احضار شود تا دیگر زمانی را برای رسیدن آسانسور به طبقه شما معطل نشوید.

می توانید سناریوی هوشمند سازی منزل خود را به گونه ای سفارش دهید که در هنگام خروج از منزل گاز ،آب یا برق شما بصورت خودکار غیر فعال شود .

بوسیله این ویژگی می توانید درب برقی پارکینگ خود را از طریق گوشی موبایل کنترل نمائید. این ویژگی  به شما این امکان را می دهد که از راه دور نیز امکان باز یا بستن درب پارکینگ را دارا باشید. علاوه بر این از طریق ریموت کنترل هایی که در اختیار خواهید داشت می توانید درب را کنترل کنید . امکان ویژه ای که در این بخش در اختیار شما قرار می گیرد این است که امکان فعال یا غیر فعال کردن ریموت کنترل ها را نیز در اختیار خواهید داشت.

از طریق نصب سیستم هوشمند می توانید سیستم هشدار اعلان حریق را در منزل خود فعال نمائید. سیستم اعلان حریق می تواند این امکان را داشته باشد که به صورت خودکار پنجره ها را باز نموده و پرده را کنار بزند تا گازهای سمی از منزل شما خارج شوند.

علاوه بر امکانات ذکر شده در بالا شرکت آسوده سازان این آمادگی را دارد که سناریوی شخصی مورد نظر شما را در منزلتان پیاده کند.

در منزل هوشمند یکی دیگر از ویژگی های قابل پیاده سازی کنترل آبیاری فضای سبز است . اگر در حیاط منزلتان فضای سبز دارید یا منزلتان دارای roof garden می باشد، به راحتی می توانید آبیاری فضای سبزتان را از طریق گوشی همراهتان در دست بگیرید ، به صورتیکه در هر زمانی از شبانه روز از هر مکانی که حضور دارید می توانید سیستم آبیاری فضای سبز هوشمند خود را فعال نموده و یا غیر فعال نمایید.

هر آنجه که از یک آیفون تصویری انتظار دارید در داخل touch panel  های هوشمند ما پیاده سازی شده است.. می توانید توسط touch panel  های هوشمند ، همانند پنل آیفون تصویری به راحتی عملیات مکالمه تصویری  را انجام دهید . با استفاده از  این قابلیت دیگر نیازی به نصب پنل داخلی  آیفون تصویری داخل ساختمان ندارید که سبب صرفه جویی در هزینه های شما می شود .