باغ و ویلای هوشمند

به باغی هوشمند میگویند که به سیستم هوشمند سازی (bms) مجهز باشد. توسط سیستم هوشمند سازی باغی میتوان امکانات زیر را بر روی باغ خود پیاده سازی کنید:

توسط این ویژگی می توان سیستم کنترل آبیاری باغ را با سناریوهای مختلف کنترل نمود:

  • می توان سیستم آبیاری باغ (قطره ای یا افشانی) را به گونه ای تنظیم نمود که به صورت خودکار به مدت زمان مدنظر شما در هر روز فعال شده و کانالهای آبیاری شما شروع به آبیاری باغ نماید.
  • می توان کنترل آبیاری باغتون رو از طریق گوشی همراه خود در منزل بدست بگیرید و از طریق نصب اپلیکیشن ما بر روی گوشی همراه خود امکان فعال کردن تمامی کانال های آبیاری بصورت همزمان یا کنترل خاص یک کانال را انجام داد .همچنین این قابلیت در نرم افزار وجود دارد که نرم افزار را به گونه ای تنظیم کنید که در ساعت مورد نظر شما آبیاری آغاز و درساعت مورد نظرتان آبیاری به اتمام برسد.
  • امکان پیاده سازی سناریو های خاص مانند آبیاری روز در میان و یا آبیاری بصورت دو روز در هفته یا سناریوی دلخواه شما وجود دارد.

می توان توسط این ویژگی درب برقی باغ یا ویلای خود را از راه دور کنترل کنید به این صورت که امکان باز یا بستن درب از راه دور و از طریق نرم افزاری که ما خدمتتون ارائه میدیم وجود دارد . علاوه بر این امکام ریموت کنترل هایی در اختیار شما قرار میگیرد برای باز کردن یا بستن درب. امکان ویژه ای که وجود دارد این است که شما میتوانید ریموت های خود را فعال یا غیر فعال کنید تا در صورت گم شدن ریموت کنترل با آُسودگی خیال از غیر فعال بودن ریموت مفقود اطمینان کسب کنید.

بوسیله این امکان می توانید دزدگیر را در مکان ویلا یا باغ خود نصب نموده و از آن استفاده کنید . دزدگیری که برای شما نصب میکنیم می تواند در زمان فعال شدن به ۵ شماره پیامک بده و با دو شماره که از طریق نرم افزار موبایل برای آن تعریف کرده ایم تماس بگیره .

می توان با نصب دوربین در مکانهای مختلف باغ خود این امکان را داشته باشید تا از طریق گوشی همراه خود در هر لحظه فضای باغ خود را مشاهده کرده و بازدید نمایید .

توسط این امکانی که در اختیار شما قرار می گیرد میتوانید ، سیستم سرمایش و گرمایش ساختمان باغ یا ویلای خود را کنترل کنید . به این صورت که میتوانید در هنگام حرکت به سوی باغ یا ویلای خود سیستم سرمایش و گرمایش را از طریق اپلیکیشن فعال نموده تا هنگام رسیدن به باغ یا ویلای خود دمای مطبوعی را تجربه کنید .

با اضافه شدن این امکان به باغ یا ویلای خود می توانید ویژگی های زیر را داشته باشید:
– کنترل تمامی کانال های آبیاری : به اینصورت که می توانید از راه دور اقدام به پر کردن آب استخر خود بکنید به این شکل که کانال آب بصورت خودکار فعال شده و پمپ آب نیز روشن می شود.

– قطع برق ، آب و گاز در هنگام خروج از ویلا یا باغ خود : توسط این امکان می توانید بصورتی سیستم را پیاده سازی کنید که هر زمان از ویلا یا باغ خود خارج شدید بصورت خودکار آب یا برق یا گاز شما غیر فعال گردد.